Tahta kurusu

TAHTA KURUSU

Yatak böcekleri yani tahta kuruları uyurken sadece insan ve hayvanların kanlarıyla beslenen küçük yassı parazit böceklerdir. yatak böcekleri kırmızımsı kahverengi renktedirler ve kanatsızdır.  1  mm  ile  7  mm  arasında değişir. Yatak böcekleri Kuzey ve Güney Amerika'dan Afrika, Asya ve Avrupa'ya kadar dünyanın her yerinde bulunur. Üç ve beş yıldızlı otel, ev ve tatil köylerinde yatak böcekleri bulunmuştur ve bunların varlığı bulundukları yaşam koşullarının temizliğine göre belirlenmez. Nilçev ihtiyacınız olan ev böcek ilaçlamada sağlık bakanlığından onaylı ilaçlarla 7/24 Profesyonel elemanlarımızla garantili ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Tahta kurusu ve tüm genel böcek ve haşere sorunlarınızla yanınızdayız. Tahta kurusu , böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, Nilçev ev böcek ilaçlama.


Böcek İlaçlama olarak gerçekleştireceğimiz açık alan ilaçlama işlemleri ile böcek,haşere ve kemirgenlerden açık alanlarınızı arındırabilirsiniz. Nemli ve rutubetli bölgelerin yanı sıra diğer açık alanlarda karşılaşabileceğimiz böcek, haşere ve kemirgenlerle mücadele kalıcı çözümler sunmaktayız.


Uzman teknisyenlerimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlama hizmetinde pire, fare, hamam böceği, karınca, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, gümüş böceği, kulağakaçan, çıyan, örümcek, sinek, yaban arısı, akrep, tahta kurdu, kuş biti, yılan, lağım sineği, kör sinek, tespih böceği, kene gibi böcek-haşere ve kemirgenleri Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığının onaylı biosidal ilaçlarıyla gerçekleştirmektedir. İlaçlamada kullandığımız solüsyonlar; insan ve çevre sağlığına zararı olmayan, ekolojik dengeyi bozmayan, suda ve toprakta kolayca çözülmektedir


Nilçev Böcek İlaçlama olarak İstanbul’un; Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermekteyiz.


7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada kalıcı çözümler sunmaktayız. Her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama yapmaktayız.